Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усиления эффективности государственной антикоррупционной политики)

Заключение к проекту закона Украины от 31.10.2013 № 3522
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Голови Верховної Ради України Рибака В. В. від 31 жовтня 2013 р. Комітетом розглянуто проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ефективності державної антикорупційної політики (реєстр. N 3522), поданий народними депутатами України Чумаком В. В., Тігіпком С. Л., Петренком П. Д., Махніцьким О. І., Оробець Л. Ю.

Проект акта передбачає внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України та чотирьох законів України, у тому числі і до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції".

Запропоновані законопроектом зміни спрямовані на удосконалення положень антикорупційного законодавства відповідно до результатів переговорів щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Опрос