Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Земельный кодекс Украины относительно денежной оценки земельных участков

Заключение к проекту закона Украины от 29.10.2013 № 3507
Дата рассмотрения: 27.01.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо грошової оцінки земельних ділянок) (реєстр. N 3507 від 29.10.2013 р.)

Проект спрямований на вдосконалення статті 201 Земельного кодексу України в частині, що стосується уточнення напрямків використання нормативної грошової оцінки земельних ділянок, шляхом доповнення частини третьої відсилкою до Закону України "Про оцінку земель" ("а також в інших випадках, визначених Законом України "Про оцінку земель").

Проведений аналіз свідчить, що Закон України "Про оцінку земель" (частина п'ята статті 5) містить повний, закритий перелік випадків застосування грошової оцінки земельних ділянок у редакції Закону України N 5059-VI від 05.07.2012 р. На думку управління, логічно було б цей перелік у повному обсязі включити до Земельного кодексу України, який за своїм призначенням має визначати базові, ключові положення з земельних питань (до яких відноситься й визначення напрямків, випадків застосування нормативної оцінки). Це також забезпечило б повну узгодженість з відповідного питання Земельного кодексу України та Закону України "Про оцінку земель". У такому разі відпадає потреба у включенні до частини третьої статті 201 Земельного кодексу України формулювання "("а також в інших випадках, визначених Законом України "Про оцінку земель").

Узагальнюючий висновок: за результатом розгляду у першому читанні проект може бути прийнятий за основу із урахуванням зроблених зауважень та пропозицій.

Опрос