Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственном регулировании производства и реализации сахара" (относительно особенностей распределения объемов производства сахара в пределах квоты "А")

Заключение к проекту закона Украины от 22.10.2013 № 3468
Дата рассмотрения: 13.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин на засіданні 16 квітня 2014 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо особливостей розподілу обсягів виробництва цукру в межах квоти "А")" (реєстр. N 3468), внесений народним депутатом України Купчаком В. Р., і зазначає наступне.

У законопроекті пропонується встановити, що при розподілі обсягів виробництва цукру в межах квоти "А" між цукровими заводами частина цієї квоти, "що розподіляється між цукровими заводами, які входять до складу об'єднання підприємств, з урахуванням осіб, пов'язаних з ними відносинами контролю, не може перевищувати 10 % від загального обсягу квоти "А" на наступний рік. Участь цукрового заводу в об'єднанні підприємств визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, на підставі публічної інформації, оприлюдненої українськими та закордонними суб'єктами господарювання стосовно пов'язаних з ними чи підконтрольних ним підприємств бурякоцукрового комплексу на території України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

Опрос