Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственном регулировании производства и реализации сахара" (относительно особенностей распределения объемов производства сахара в пределах квоты "А")

Заключение к проекту закона Украины от 22.10.2013 № 3468
Дата рассмотрения: 13.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин на засіданні 16 квітня 2014 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру" (щодо особливостей розподілу обсягів виробництва цукру в межах квоти "А")" (реєстр. N 3468), внесений народним депутатом України Купчаком В. Р., і зазначає наступне.

У законопроекті пропонується встановити, що при розподілі обсягів виробництва цукру в межах квоти "А" між цукровими заводами частина цієї квоти, "що розподіляється між цукровими заводами, які входять до складу об'єднання підприємств, з урахуванням осіб, пов'язаних з ними відносинами контролю, не може перевищувати 10 % від загального обсягу квоти "А" на наступний рік. Участь цукрового заводу в об'єднанні підприємств визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, на підставі публічної інформації, оприлюдненої українськими та закордонними суб'єктами господарювання стосовно пов'язаних з ними чи підконтрольних ним підприємств бурякоцукрового комплексу на території України у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

Метою законопроекту є вдосконалення системи розподілу обсягів виробництва цукру в межах квоти "А", забезпечення захисту інтересів малих та середніх підприємств бурякоцукрового комплексу України та збільшення рівня зайнятості сільського населення.

Наслідком прийняття проекту Закону стане створення рівних можливостей та умов для розвитку конкуренції в бурякоцукровому комплексі, забезпечення реального доступу малих та середніх підприємств комплексу до розподілу обсягів виробництва цукру квоти "А", і, як наслідок, збільшення рівня зайнятості сільського населення.

Опрос