Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно космической отрасли)

Заключение к проекту закона Украины от 11.09.2013 № 3227
Дата рассмотрения: 20.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 20 листопада 2013 року (протокол N 20) розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо космічної галузі), внесений народним депутатом України В. Омельченком (реєстр. N 3227 від 11.09.2013), та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти його за основу.

У законопроекті пропонується не поширювати дію Закону України "Про здійснення державних закупівель" на випадки, якщо предметом закупівлі є "заходи з наукових досліджень, розробки, виготовлення та випробування ракетно-космічної техніки".

Для космічної промисловості, як зазначає автор законопроекту, порядок закупівлі товарів, робіт та послуг, визначений Законом України "Про здійснення державних закупівель", виявився абсолютно неефективним, адже, "враховуючи багатоступеневу кооперацію при розробці, виготовленні та випробуванні ракетно-космічної техніки та тривалий термін проходження процедур закупівель (конкурентні процедури: 2,5 - 3 місяці, закупівля у одного учасника: до 1,5 місяця) на даний час ставиться під загрозу зриву терміновість виконання завдань Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України та інших програм і проектів з космічної діяльності".

Опрос