Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно охраны атмосферного воздуха)

Заключение к проекту закона Украины от 28.08.2013 № 3130
Дата рассмотрения: 16.04.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи 16 квітня 2014 р. на засіданні розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони атмосферного повітря (доопрацьований)" (реєстр. N 3130 від 07.02.2014 р.), внесений народними депутатами України Головком В. А., Аваковим А. Б., Котеляк Л. Л., Лунченком В. В.

Метою законопроекту, як зазначено у Пояснювальній записці, є забезпечення зниження забруднення та підвищення якості атмосферного повітря, наближення законодавства України у сфері якості атмосферного повітря до законодавства ЄС.

Законопроектом передбачається внесення змін до законів України "Про охорону навколишнього природного середовища" та "Про охорону атмосферного повітря".

Кабінетом Міністрів України законопроект підтримується, за умови врахування наданих пропозицій, зокрема, що законопроект у запропонованій редакції не розширює коло обов'язків підприємств, установ, організацій та фізичних осіб - підприємців щодо охорони атмосферного повітря, позитивно не вплине на його якість та не повною мірою враховує положення Директиви 2008/50/ЄС Європейського Парламенту та Ради ЄС від 21 травня 2008 р. "Про якість атмосферного повітря і заходи з його очистки".

Опрос