Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный тариф Украины (относительно ввозной пошлины на книжную продукцию)

Заключение к проекту закона Украины от 14.05.2013 № 2978
Дата рассмотрения: 18.06.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 18 червня 2014 року (протокол N 24) розглянув проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ввізного мита на книжкову продукцію), поданий 14.05.2013 року народними депутатами України Кошулинським Р. В., Фаріон І. Д. та іншими за реєстраційним N 2978.

Метою законопроекту є законодавче врегулювання питання щодо розвитку книговидавничої галузі України та збільшення частки української книги на національному книжковому ринку шляхом застосування ввізного мита у розмірі 5 % на імпортовані друковані книги, книжки, брошури товарної позиції 4901 згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД).

Поділяючи стурбованість авторів законопроекту щодо стану вітчизняної книговидавничої галузі, необхідності збільшення частки української книги на книжковому ринку країни, народні депутати України - члени Комітету під час обговорення проекту Закону звернули увагу на наступне.

Опрос