Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О повышении престижности шахтерского труда" относительно распространения действия на все категории шахтеров, занятых на подземных работах полный рабочий день

Заключение к проекту закона Украины от 22.04.2013 № 2905
Дата рассмотрения: 16.04.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 16 квітня 2014 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" щодо поширення дії на всі категорії шахтарів, зайнятих на підземних роботах повний робочий день" (реєстр. N 2905 від 22.04.2013 р.), внесений народним депутатом України Іликом Р. Р.

У законопроекті пропонується поширити дію Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" на працівників інших гірничих підприємств (рудників, шахт, тощо), які зайняті на підземних роботах повний робочий день - за Списком N 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці.

Комітет з питань бюджету прийняв рішення, що законопроект має вплив на показники бюджету (збільшує видатки державного і місцевих бюджетів та зменшує надходження місцевих бюджетів).

Опрос