Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения качественным питанием учащихся младших классов (начальных классов или 1 - 4 классов) в государственных и коммунальных общеобразовательных учебных заведениях

Заключение к проекту закона Украины от 18.04.2013 № 2867
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти на засіданні 6 листопада 2013 року (протокол N 17) відповідно до статті 93 Регламенту Верховної Ради України розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення якісним харчуванням учнів молодших класів (початкових класів або 1 - 4 класів) у державних та комунальних загальноосвітніх навчальних закладах (реєстр. 2867 від 18.04.2013 р.), внесений народним депутатом України Бандуровим В. В.

Як зазначається у Пояснювальній записці, метою проекту є "забезпечення належного харчування учнів молодших класів (початкових класів або 1 - 4 класів), а також законодавчого впорядкування процедури реорганізації та ліквідації діючих загальноосвітніх навчальних закладів, заснованих на комунальній формі власності.

Законопроектом пропонується: 1) забезпечити харчування учнів 1 - 4 класів у навчальних закладах шляхом надання відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. При цьому шляхом внесення змін до статті 25 Закону України "Про освіту" норми харчування щорічно має встановлювати Кабінет Міністрів України; 2) шляхом внесення змін до статті 11 Закону України "Про загальну середню освіту" проводити реорганізацію та ліквідацію діючих загальноосвітніх навчальних закладів, заснованих на комунальній формі власності, за рішенням засновника - органу місцевого самоврядування, погодженим з органом виконавчої влади обласного рівня, який здійснює управління у сфері освіти, та лише за згодою представницьких органів територіальних громад у формі рішення сільських, селищних або міських рад.

Опрос