Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 31 Закона Украины "О занятости населения" (относительно финансирования общественных работ)

Заключение к проекту закона Украины от 10.04.2013 № 2770
Дата рассмотрения: 03.09.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці розглянув на своєму засіданні 3 вересня 2014 року проект Закону України про внесення змін до статті 31 Закону України "Про зайнятість населення" (щодо фінансування громадських робіт) (реєстр. N 2770), поданий народними депутатами України Розенком П. В., Геращенко І. В., Павленком Р. М.

Проект Закону України про внесення змін до статті 31 Закону України "Про зайнятість населення" розроблено з метою створення належних умов для фінансування громадських робіт із залученням безробітних.

Загалом, автори законопроекту пропонують змінити порядок фінансування громадських робіт.

Чинна редакція передбачає, що фінансування громадських робіт здійснюється пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, проте автори законодавчої ініціативи пропонують здійснювати відповідне фінансування без дотримання вимоги паритетності. Крім того, у пояснювальній записці автори зазначають, що обсяги фінансової участі місцевого бюджету та страхового фонду будуть визначатися залежно від конкретної ситуації і можливостей місцевого бюджету та фонду. Тобто, місцевим бюджетом може бути надано 100 грн., а Фондом - 20000 грн. чи навпаки.

Опрос