Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 4 Закона Украины "О государственной регистрации вещных прав на недвижимое имущество и их отягощений" (относительно государственной регистрации права пользования недвижимым имуществом, которое возникает на основании договора найма, заключенного на срок менее трех лет)

Заключение к проекту закона Украины от 03.04.2013 № 2701
Дата рассмотрения: 20.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 20 листопада 2013 року (протокол N 20) розглянув поданий народним депутатом України Фельдманом О. Б. проект Закону України про внесення змін до статті 4 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо державної реєстрації права користування нерухомим майном, яке виникає на підставі договору найму, укладеного на строк менше як три роки) (реєстр. N 2701 від 03.04.2013) і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України повернути законопроект суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Основною метою законопроекту, як зазначає автор, є приведення у відповідність положень Цивільного кодексу України та Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" стосовно державної реєстрації права користування нерухомим майном, яке виникає на підставі договору найму будівлі або іншої капітальної споруди (їх окремої частини), укладеного на строк менш як три роки.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України в своєму висновку від 02.09.2013 за N 16/3-1121/2701 вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно повернути на доопрацювання з урахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Опрос