Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О принципах предупреждения и противодействия коррупции" (относительно запрещения лицам, уполномоченным на исполнение функций государства или местного самоуправления, приравненным к ним лицам и членам их семей открывать банковские счета за рубежом и совершать другие действия, способствующие совершению коррупционных правонарушений)

Заключение к проекту закона Украины от 29.03.2013 № 2657
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Голови Верховної Ради України Рибака В. В. від 1 квітня 2013 р. Комітетом розглянуто проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції" щодо заборони особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняним до них особам та членам їх сімей відкривати банківські рахунки за кордоном та вчиняти інші дії, що сприяють вчиненню корупційних правопорушень (реєстр. N 2657), поданий народними депутатами України Мірошниченком І. М., Мирним О. Б.

Проект акта передбачає внесення змін до Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", а саме - визначення обмежень стосовно одержання членами сім'ї осіб, які уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, дарунків (пожертв) та щодо відкриття і володіння цими особами банківськими рахунками, майном чи корпоративними правами за кордоном.

Комітет на своєму засідання 6 листопада 2013 р. (протокол N 19) ухвалив рішення - рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу законопроект.

Опрос