Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" относительно срока исковой давности

Заключение к проекту закона Украины от 20.03.2013 № 2585
Дата рассмотрения: 26.03.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики згідно плану роботи на своєму засіданні 26.03.2014 розглянув у процесі підготовки до першого читання проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо строку позовної давності)", поданий народним депутатом України С. О. Гороховим (реєстр. N 2585 від 20.03.2013) та повідомляє.

Законопроект розроблено з метою забезпечення на законодавчому рівні граничного терміну нарахування плати за житлово-комунальні послуги (строку позовної давності), упорядкування процедур стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, зменшення навантаження на суди та органи державної виконавчої служби, - шляхом внесення зміни до Закону України "Про житлово-комунальні послуги".

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України 25.04.2013 повідомив, що прийняття законопроекту може спричинити зміни показників бюджету, тому відповідно до частини 1 статті 27 Бюджетного кодексу України та частини 3 статті 91 Регламенту Верховної Ради України, до законопроекту має бути додано фінансово-економічне обґрунтування з відповідними розрахунками.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету 21.05.2013 повідомив, що законопроект не має впливу на показники бюджету та поінформував, що Мінфін України цей законопроект не підтримує.

Від інших Комітетів висновки до Комітету не надходило.

Опрос