Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" относительно срока исковой давности

Заключение к проекту закона Украины от 20.03.2013 № 2585
Дата рассмотрения: 26.03.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики згідно плану роботи на своєму засіданні 26.03.2014 розглянув у процесі підготовки до першого читання проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо строку позовної давності)", поданий народним депутатом України С. О. Гороховим (реєстр. N 2585 від 20.03.2013) та повідомляє.

Законопроект розроблено з метою забезпечення на законодавчому рівні граничного терміну нарахування плати за житлово-комунальні послуги (строку позовної давності), упорядкування процедур стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, зменшення навантаження на суди та органи державної виконавчої служби, - шляхом внесення зміни до Закону України "Про житлово-комунальні послуги".

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України 25.04.2013 повідомив, що прийняття законопроекту може спричинити зміни показників бюджету, тому відповідно до частини 1 статті 27 Бюджетного кодексу України та частини 3 статті 91 Регламенту Верховної Ради України, до законопроекту має бути додано фінансово-економічне обґрунтування з відповідними розрахунками.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету 21.05.2013 повідомив, що законопроект не має впливу на показники бюджету та поінформував, що Мінфін України цей законопроект не підтримує.

Від інших Комітетів висновки до Комітету не надходило.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос