Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно ответственности за нарушение порядка содержания собак, котов или других животных

Заключение к проекту закона Украины от 12.07.2013 № 2580а
Дата рассмотрения: 05.11.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення порядку утримання собак, котів чи інших тварин" (реєстр. N 2580а від 12.07.2013 р.)

У проекті з метою врегулювання питань відповідальності за невиконання правил утримання тварин та захищеності громадян від агресії тварин, пропонуються зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України, Законів України "Про захист населення від інфекційних хвороб" і "Про захист тварин від жорстокого поводження". У ньому, зокрема, передбачається визначення термінів "власник" та "утримувач" тварин, встановлення обов'язкової реєстрації домашніх тварин. Розробку та затвердження Правил утримання домашніх тварин та диких тварин у неволі або напіввільних умовах пропонується покласти на Кабінет Міністрів України, встановивши кримінальну відповідальність за порушення правил утримання тварин, що призвели до тілесних ушкоджень або смерті потерпілих.

Головне управління, проаналізувавши проект, вважає за доцільне зазначити наступне.

Опрос