Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно установления ответственности в сфере разрешительной системы

Заключение к проекту закона Украины от 04.07.2013 № 2511а
Дата рассмотрения: 14.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий народним депутатом України Зарубінським О. О. проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності у сфері дозвільної системи" (реєстр. N 2511а).

Проектом пропонується внести зміни до статей 190, 191, 192, 193 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачається відповідальність власників пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії за: порушення порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу таких пристроїв; порушень правил зберігання, носіння, або перевезення пристроїв; порушення строків реєстрації (перереєстрації) і правил взяття цих пристроїв на облік; ухилення від реалізації пристроїв.

Прийняття вказаного законопроекту, на думку автора, дасть змогу забезпечити дотримання власниками пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії встановлених правил та порядку, а також запобігти правопорушенням у цій сфері.

Проаналізувавши законопроект, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду на пленарному засіданні в першому читанні законопроект (реєстр. N 2511а) прийняти за основу.

Опрос