Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно содействия индивидуальному жилищному строительству на селе)

Заключение к проекту закона Украины от 04.07.2013 № 2505а
Дата рассмотрения: 20.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

В Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин від 20 листопада 2013 року протокол N 23, розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сприяння індивідуальному житловому будівництву на селі)". (реєстр. N 2505а), внесений народними депутатами України Івахівим С. П., Єремеєвим І. М., Мартиняком С. В., Лабазюком С. П.

Підтримуючи законопроект, народні депутати відмітили, що законопроектом пропонується надання статусу індивідуальних сільських забудовників обмежити особами, які постійно проживають в сільській місцевості і працюють в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, інших господарських формуваннях, що функціонують у сільській місцевості, а також на підприємствах, в установах та організаціях переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу, навчальних закладах, закладах культури та охорони здоров'я, розташованих у сільській місцевості, а до сільського населення також відносяться й інші категорії громадян, що проживають у сільській місцевості, таких як пенсіонери, інваліди та особи, які тимчасово не працюють, та можуть виступати індивідуальними сільськими забудовниками.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України на даний законопроект (16/3-1273/2505а від 18 вересня 2013 року) пропонує в Узагальнюючому висновку: за результатами розгляду доцільно направити на доопрацювання.

Опрос