Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об управлении объектами государственной собственности" относительно уплаты в государственный бюджет части прибыли предприятиями государственного сектора экономики

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2013 № 2495а
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 6 листопада 2013 року (протокол N 19) розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо сплати до державного бюджету частини прибутку підприємствами державного сектору економіки, внесений народним депутатом України В. П. Омельченком (реєстр. N 2495а від 03.07.2013).

Метою прийняття проекту Закону, як зазначає автор, є внесення доповнень до статті 111 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо збільшення надходжень до Державного бюджету від державних унітарних підприємств та їх об'єднань за рахунок частини чистого прибутку (доходу) з урахуванням частини остатку амортизаційних відрахувань.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 05.11.2013 N16/3-1530/2495а зазначає, що проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про управління об'єктами державної власності" щодо сплати до державного бюджету частини прибутку підприємствами державного сектору економіки потребує доопрацювання.

Опрос