Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины (относительно усовершенствования проведения следственных (розыскных) действий)

Заключение к проекту закона Украины от 06.03.2013 № 2475
Дата рассмотрения: 14.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення проведення слідчих (розшукових) дій", внесеного народним депутатом України Москалем Г. Г. (реєстр. 2475 від 06.03.2013 р.)

Законопроект спрямований на усунення недоліків окремих процесуальних норм Кримінального процесуального кодексу України шляхом внесення зміни до статей 233, 238, 243, 246 КПК України.

Комітет з питань верховенства права та правосуддя в цілому підтримує необхідність уточнення та удосконалення вищенаведених норм КПК України, однак, за результатами вивчення проекту виникають зауваження та пропозиції до його змісту.

Міністерство юстиції України у своєму висновку повідомило, що пропоновані проектом зміни не підтримує.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України повідомляє, що законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

Опрос