Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об образовании" (относительно установления надбавок за выслугу лет и выплаты помощи на оздоровление)

Заключение к проекту закона Украины от 02.07.2013 № 2461а
Дата рассмотрения: 15.01.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти на своєму засіданні 15 січня 2014 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо встановлення надбавок за вислугу років та виплату допомоги на оздоровлення" (реєстр. N 2461а від 02.07.2013 р.), поданий народним депутатом України Мошенським В. З.

Поданим законопроектом пропонується у статті 57 Закону України "Про освіту" встановити можливість отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, а також надбавок за вислугу років та допомоги на оздоровлення у встановлених законодавством розмірах як для педагогічних, науково-педагогічних, так і для інших категорій працівників навчальних закладів та установ освіти за рахунок власних коштів навчальних закладів.

За діючим законодавством частиною 1 статті 57 Закону України "Про освіту" виплату надбавок за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу педагогічної роботи встановлено для педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Міністерство освіти і науки України зауважень до законопроекту не висловлювало.

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці рішенням від 18.09.2013 р. Пр. N 17 рекомендує Верховній Раді України зазначений проект Закону прийняти за основу.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету рекомендував узгодити положення законопроекту з вимогами пункту 15 частини першої статті 2 та частини четвертої статті 13 Бюджетного кодексу України.

Опрос