Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно работников секретариата Национального трехстороннего социально-экономического совета)

Заключение к проекту закона Украины от 02.07.2013 № 2449а
Дата рассмотрения: 23.10.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Рибака, відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України 23 жовтня цього року Комітет з питань соціальної політики та праці розглянув проект Закону України "Про внесення змін до статті 14 Закону України "Про соціальний діалог в Україні" (щодо працівників секретаріату Національної ради) (реєстр. N 2449а), поданий народним депутатом України Я. Сухим.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 14 Закону України "Про соціальний діалог в Україні" та наділити статусом державного службовця секретаря та працівників секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

На сьогодні посади секретаря та працівників секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради відносяться за рішенням Уряду до посад державних службовців відповідних категорій, оскільки Положення про секретаріат Національної тристоронньої соціально-економічної ради затверджується Указом Президента України, як постійно діючий орган, що здійснює організаційне, інформаційне, методичне та матеріально-технічне забезпечення Національної ради.

Фінансування діяльності секретаріату Національної ради здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

Внесення відповідних змін сприятиме підвищенню рівня відповідальності та соціального захисту працівників секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради, виконанню Радою поставлених завдань відповідно до чинного законодавства, рішень Президента України та Кабінету Міністрів України та взаємодії з аналогічними органами соціального діалогу країн ЄС та світу.

Реалізація положень поданого законопроекту, після його прийняття, змін до інших законів не потребує.

Опрос