Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О контрразведывательной деятельности" (относительно исключения дублирования исполнения контрразведывательных функций)

Заключение к проекту закона Украины от 01.07.2013 № 2445а
Дата рассмотрения: 05.02.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Згідно з дорученням Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на засіданні 5 лютого ц. р. розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про контррозвідувальну діяльність" (щодо виключення дублювання виконання контррозвідувальних функцій) (реєстр. N 2445а від 01.07.2014 р.), поданий народним депутатом України Москалем Г. Г.

Головною метою прийняття законопроекту, як зазначає суб'єкт права законодавчої ініціативи, є підвищення ефективності контррозвідувальної діяльності за рахунок здійснення її підрозділами та співробітниками контррозвідки та військової розвідки Служби безпеки України. При цьому загальні засади організації та проведення розвідувальними органами України та Управління державної охорони України контррозвідувальних заходів підлягатимуть погодженню із Службою безпеки України.

Опрос