Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании и производстве вооружения, военной и специальной техники

Заключение к проекту закона Украины от 25.06.2013 № 2420а
Дата рассмотрения: 20.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на своєму засіданні розглянув поданий Кабінетом Міністрів України проект Закону про створення та виробництво озброєння, військової і спеціальної техніки (реєстр. N 2420а від 25.06.2013).

Метою прийняття проекту Закону є створення умов для формування та ефективної реалізації державної політики у сфері виробництва озброєння, військової і спеціальної техніки для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань, врегулювання відносин, пов'язаних з провадженням діяльності на всіх стадіях життєвого циклу озброєння, військової і спеціальної техніки.

Законопроектом передбачається визначення основних засад, врегулювання правових і господарських відносин, які виникають під час такої діяльності, правового режиму зазначених виробів, повноважень центральних органів виконавчої влади.

Реалізація цього Закону не потребує додаткових видатків з Державного бюджету України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу за умови врахування висловлених зауважень і пропозицій.

Опрос