Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О военно-техническом сотрудничестве

Заключение к проекту закона Украины от 21.06.2013 № 2401а
Дата рассмотрения: 20.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на своєму засіданні розглянув поданий Кабінетом Міністрів України проект Закону про військово-технічне співробітництво (реєстр. N 2401а від 21.06.2013).

Метою прийняття проекту Закону є законодавче закріплення визначення, змісту, мети, принципів державної політики у сфері військово-технічного співробітництва з іноземними державами та впорядкування взаємовідносин органів державної влади у цій сфері.

Реалізація цього Закону не потребує додаткових видатків з Державного бюджету України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України звертає увагу на те, що відносини у цій сфері вже достатньо повно врегульовані іншими нормативно-правовими актами, зокрема законами України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання", "Про зовнішньоекономічну діяльність", "Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі", "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", "Про державне оборонне замовлення", двосторонніми міжнародними договорами. Законопроект містить чимало загальних і декларативних положень, що не мають нормативно-правового навантаження і лише ускладнюють його.

З огляду на зазначене, члени Комітету вважають, що порушені у законопроекті питання необхідно вирішувати шляхом внесення відповідних змін до чинних законів України.

Опрос