Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 10 Закона Украины "О лекарственных средствах" (относительно переоформления лицензии)

Заключение к проекту закона Украины от 21.06.2013 № 2389а
Дата рассмотрения: 16.04.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 10 Закону України "Про лікарські засоби" (щодо переоформлення ліцензії)" (реєстр. N 2389а від 21.06.2013р.), внесений народними депутатами України А. Ф. Шипком, О. М. Біловолом та Ю. В. Поляченком

У проекті пропонується спростити механізм переоформлення ліцензії на виробництво лікарських засобів "у разі наявності змін, пов'язаних з провадженням певного виду господарської діяльності, шляхом переоформлення відповідного додатку до ліцензії без потреби у переоформленні самої ліцензії", а також гармонізувати законодавство України, пов'язане з виробництвом лікарських засобів, з законодавством Європейського Союзу, а також рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Головне науково-експертне управління, розглянувши зазначену законодавчу пропозицію, вважає за необхідне висловити щодо її змісту наступні зауваження та пропозиції.

1. На думку управління, у проекті для забезпечення послідовного розташування правових норм, якими регулюються пов'язані між собою суспільні відносини, логічніше: 1) зміст другого речення нової редакції частини 1 статті 10 Закону України "Про лікарські засоби" перенести до її частини 3; 2) нова частина, якою доповнюється вказана стаття, має бути розташована після другої частини чинної редакції цієї статті, а не після третьої, як це пропонується у проекті. Крім цього, зміст цієї частини слід викласти у вигляді правових норм, а не розповідного речення.

Опрос