Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственных лотереях в Украине" (относительно выдачи лицензий на осуществление хозяйственной деятельности по выпуску и проведению лотерей, увеличения доходов государственного бюджета и пресечения проведения азартных игр)

Заключение к проекту закона Украины от 04.03.2013 № 2379-1
Дата рассмотрения: 27.01.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державні лотереї в Україні" (щодо видачі ліцензій на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей, збільшення доходів державного бюджету та упередження проведенню азартних ігор)" (реєстр. N 2379-1 від 01.03.2013 р.), внесений народними депутатами України В. І. Ар'євим та С. А. Терьохіним

У проекті пропонується внести до Закону України "Про державні лотереї в Україні" зміни, які спрямовані на недопущення проведення під виглядом державних лотерей незаконних азартних ігор та відновлення дієвого державного контролю у цій сфері. Для цього, відповідно до Пояснювальної записки до проекту, пропонується, зокрема, передбачити видачу призів виключно у грошовій формі, якщо переможець не забажав іншого; встановити вимоги до електронної лотерейної системи, зокрема до її центрального серверу; уточнити порядок страхування ризиків невиплати призів тощо.

Розглянувши подану законодавчу пропозицію, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо її змісту наступні зауваження та пропозиції.

Опрос