Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изъятии отдельных положений из Закона Украины "О внесении изменений в Уголовный и Уголовный процессуальный кодексы Украины касательно выполнения Плана действий относительно либерализации Европейским Союзом визового режима для Украины"

Заключение к проекту закона Украины от 20.06.2013 № 2362а
Дата рассмотрения: 14.05.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянутий поданий народним депутатом України Мисиком В. Р. проект Закону України "Про вилучення окремих положень із Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України стосовно виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України" (реєстр. N 2362а).

Зазначений законопроект внесено з метою усунення дублювань (а саме внесення змін аналогічних тим, що вже внесено) у диспозиції статті 3692 Кримінального кодексу України, зміни до якої було внесено внаслідок прийняття Верховною Радою України Законі України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення національного законодавства у відповідність із стандартами Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією" та "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України стосовно виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України".

Разом з тим, Закон України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України стосовно виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України", окремі положення якого суб'єкт права законодавчої ініціативи пропонував виключити, набув чинності в листопаді 2013 року, у зв'язку з чим, пропозиція про виключення з тексту Закону окремих положень втрачає актуальність.

Зважаючи на викладене, члени Комітету підтримують клопотання суб'єкта права законодавчої ініціали про зняття законопроекту з розгляду і рекомендують Верховній Раді України зняти проект Закону України "Про вилучення окремих положень із Закону України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України стосовно виконання Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України" (реєстр. N 2362а) з розгляду як такий, що втратив свою актуальність.

Опрос