Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение N 3 к Закону Украины "О Государственном бюджете Украины на 2013 год" относительно перераспределения расходов Национального агентства Украины по вопросам государственной службы

Заключение к проекту закона Украины от 19.06.2013 № 2357а
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на засіданні 6 листопада 2013 року (протокол N 19) розглянув проект закону про внесення змін до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" щодо перерозподілу видатків Національного агентства України з питань державної служби, поданий народним депутатом України В. М. Тихоновим (реєстр. N 2357а (доопрац.) від 02.10.2013 року).

Як зазначено у пояснювальній записці, законопроект розроблено для забезпечення своєчасної сплати коштів за використані енергоносії і комунальні послуги бюджетними установами, підпорядкованими Національному агентству України з питань державної служби, та виконання судових рішень про стягнення коштів з боржника, зокрема, за розрахунками з оплати праці, що дозволить запобігти утворенню простроченої кредиторської заборгованості.

Так, законопроектом пропонується здійснити перерозподіл видатків споживання загального фонду державного бюджету на 2013 рік в межах бюджетних призначень, встановлених Національному агентству України з питань державної служби, шляхом збільшення обсягу таких видатків за бюджетною програмою 6121010 "Керівництво та функціональне управління у сфері державної служби" на 633,2 тис. грн. (в тому числі оплата праці - на 233,3 тис. грн., комунальні послуги та енергоносії - на 315,2 тис. грн.) за рахунок зменшення їх обсягу за бюджетною програмою 6121020 "Підготовка державних службовців V - VII категорій, підвищення кваліфікації державних службовців І-IV категорій, працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування, підвищення кваліфікації фахівців у сфері європейської та світової інтеграції, організація підготовки та виконання тренінгових програм і заходів з розвитку вищого корпусу державної служби" на 633,2 тис. грн. (в тому числі оплата праці - на 233,3 тис. грн., комунальні послуги та енергоносії - на 315,2 тис. гривень).

Зменшення обсягу видатків за зазначеною програмою здійснюється у зв'язку із скороченням запланованої кількості осіб за напрямком використання коштів "Організація відбору кандидатів та підвищення рівня професійної компетентності осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" (з 200 до 160 осіб).

Реалізація зазначеного законопроекту не потребуватиме додаткових витрат державного бюджету, а буде здійснена за рахунок перерозподілу загального обсягу видатків, передбачених Національному агентству України з питань державної служби у державному бюджеті.

Відповідні зміни щодо зазначеного перерозподілу видатків державного бюджету за бюджетними програмами Національного агентства України з питань державної служби запропоновано внести до додатка N 3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2013 рік" до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік".

Отже, законопроект передбачає перерозподіл видатків державного бюджету між бюджетними програмами в межах загального обсягу бюджетних призначень, встановлених Національному агентству України з питань державної служби, без зміни загальних показників видатків державного бюджету.

Опрос