Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 8 Жилищного кодекса Украинской ССР (относительно определения порядка перевода жилых домов и помещений в нежилые)

Заключение к проекту закона Украины от 24.05.2013 № 2140а
Дата рассмотрения: 27.11.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК

на проект Закону України "Про внесення змін до статті 8 Житлового кодексу Української РСР" (щодо визначення порядку переведення жилих будинків і приміщень у нежилі) (реєстр. N 2140а від 24.05.2013 р.), внесений народним депутатом України Р. М. Сольваром

У проекті пропонується викласти у новій редакції частину першу статті 8 Житлового кодексу Української РСР, визначивши у ній, що переведення придатних для проживання жилих будинків і жилих приміщень у будинках державного, громадського та приватного житлового фонду в нежилі здійснюється за рішенням виконавчого органу сільської, селищної, районної, міської, районної у місті ради в порядку, визначеному відповідною радою, для розміщення об'єктів, які не заборонені чинним законодавством України. На думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, прийняття проекту "визначить на законодавчому рівні повноваження органів місцевого самоврядування щодо переведення жилих будинків та приміщень у нежилі та дозволить власникам житлових приміщень вільно користуватися та розпоряджатися своїм майном".

Розглянувши проект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

Опрос