Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно зачисления налога на доходы физических лиц в соответствующие местные бюджеты по фактическому местонахождению структурных и обособленных подразделений юридического лица)

Заключение к проекту закона Украины от 16.05.2013 № 2029а
Дата рассмотрения: 31.03.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до відповідних місцевих бюджетів за фактичним місцезнаходженням структурних та відокремлених підрозділів юридичної особи)" (реєстр. N 2029а від 22.11.2013 р.), внесений народними депутатами України С. В. Гордієнком, К. Т. Ващук, В. Л. Наконечним та ін., доопрацьований

У проекті пропонується внести зміни до Господарського кодексу України та до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", згідно з якими до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців мають (у подальшому - ЄДР) вноситися відомості не лише відокремлені, але й про виробничі структурні підрозділі юридичних осіб. Крім цього, до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення вносяться зміни, якими запроваджується відповідальність за неподання або несвоєчасне подання суб'єктом господарювання вказаних відомостей. Проект, як зазначено у Пояснювальній записці до нього, "розроблено з метою справедливого розподілу доходів, що закріплюються за бюджетами місцевого рівня та враховуються при визначенні обсягу міждержавних трансфертів".

Головне управління, проаналізувавши законопроект, не підтримує його прийняття з наступних міркувань.

Опрос