Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно участия общественности в формировании и реализации государственной политики, решении вопросов местного значения

Заключение к проекту закона Украины от 12.12.2012 № 866
Дата рассмотрения: 23.10.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування на своєму засіданні 23 жовтня 2013 року розглянув зауваження і пропозиції, що надійшли від суб'єктів права законодавчої ініціативи до проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, вирішенні питань місцевого значення (реєстр. N 866 від 12.12.2012), внесеного Кабінетом Міністрів України та прийнятого Верховною Радою України шостого скликання 23 жовтня 2010 року за основу за наслідками розгляду у першому читанні. Відповідно до частини другої статті 106 Регламенту Верховної Ради України вказаний законопроект підлягає розгляду Верховною Радою України сьомого скликання за процедурою підготовки до другого читання.

До законопроекту було подано 9 пропозицій народних депутатів України, з яких 7 - враховано, 1 - враховано частково, 1 - відхилено.

Опрос