Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения о правовом статусе Регионального экологического центра для Центральной и Восточной Европы

Заключение к проекту закона Украины от 18.12.2013 № 61
Дата рассмотрения: 09.01.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про правовий статус Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи" (реєстр. N 0061 від 18.12.2013 р.)

У законопроекті пропонується ратифікувати Угоду про правовий статус Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи, яку вчинено у м. Будапешт 13 липня 2011 року та підписано від імені України 9 листопада 2012 року у м. Сентендре, Угорщина.

Запропонована до ратифікації Угода закріплює визнання її Сторонами правового статусу Регіонального екологічного центру як міжнародної організації з відповідною їй міжнародною правосуб'єктністю. Крім того, зазначено, що жодна зі Сторін Угоди через будь-які з її положень не відповідає за дії, бездіяльність, зобов'язання чи борги Регіонального екологічного центру.

Ратифікація цієї Угоди сприятиме розвитку подальшого взаємовигідного співробітництва в галузі охорони навколишнього середовища з державами членами Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи, а також надасть можливість завершити всі внутрішні юридичні процедури для набуття чинності Угоди.

Необхідність ратифікації Угоди випливає зі змісту відповідних положень статті 5 цієї Угоди та статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України".

Опрос