Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Кабинетом Министров Украины, Правительством Республики Беларусь и Правительством Республики Польша о точке стыка государственных границ Украины, Республики Беларусь и Республики Польша

Заключение к проекту закона Украины от 09.12.2013 № 60
Дата рассмотрения: 28.01.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України, Урядом Республіки Білорусь і Урядом Республіки Польща про точку стику державних кордонів України, Республіки Білорусь і Республіки Польща" (реєстр. N 60 від 06.12.2013 р.)

У проекті закону пропонується ратифікувати Угоду між Кабінетом Міністрів України, Урядом Республіки Білорусь і Урядом Республіки Польща про точку стику державних кордонів України, Республіки Білорусь і Республіки Польща, підписану 14 березня 2013 року в м. Луцьк.

Законопроект відповідає вимогам Закону України "Про міжнародні договори України" і підлягає ратифікації відповідно до пункту а) частини другої статті 9 як такий, що стосується державних кордонів.

Ратифікація відповідної Угоди сприятиме завершенню делімітаційних процедур та створить правове підґрунтя для демаркації точки стику державних кордонів України, Республіки Білорусь і Республіки Польща, а також слугуватиме подальшому розвитку добросусідських відносин трьох держав.

Опрос