Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Конвенции между Правительством Украины и Правительством Ирландии об избежании двойного налогообложения и предупреждении налоговых уклонений относительно налогов на доходы и доходы от отчуждения имущества и Протокола к ней

Заключение к проекту закона Украины от 06.12.2013 № 57
Дата рассмотрения: 12.12.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Конвенції між Урядом України та Урядом Ірландії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та доходи від відчуження майна і Протоколу до неї" (реєстр. N 57 від 06.12.2013)

У законопроекті пропонується ратифікувати Конвенцію між Урядом України та Урядом Ірландії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та доходи від відчуження майна і Протокол до неї, підписані 19 квітня 2013 року в м. Києві.

Головне управління, підтримуючи ратифікацію Конвенції і Протоколу, які спрямовані на створення ефективної двосторонньої договірно-правової бази для уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та доходи від відчуження майна у взаємовідносинах між Україною та Ірландією, одночасно вважає за доцільне звернути увагу на таке.

У Пояснювальній записці до проекту зазначається про погодження його з відповідними органами державної влади (п. 5), проте у супровідних до проекту документах відсутня довідка про таке погодження. У зв'язку з цим звертаємо увагу, що відповідно до вимог п. "ґ" ч. 4 ст. 9 Закону України "Про міжнародні договори України" пропозиції щодо ратифікації міжнародного договору України мають включати довідку про погодження проекту закону зацікавленими міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади.

Опрос