Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Протокола пограничного знака "ТУР", установленного для обозначения точки стыка государственных границ Украины, Румынии и Венгрии

Заключение к проекту закона Украины от 07.11.2013 № 55
Дата рассмотрения: 26.11.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Протоколу прикордонного знака "ТУР", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини" (реєстр. N 55 від 07.11.2013 р.)

У проекті Закону пропонується ратифікувати Протокол прикордонного знака "ТУР", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини, підписаний 17 жовтня 2012 р. в м. Будапешт.

Необхідність ратифікації відповідного Протоколу випливає з вимоги пункту "а" частини другої статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України" щодо ратифікації міжнародних договорів України, що стосуються державних кордонів. Крім того, зазначений Протокол підлягає ратифікації відповідно до пункту 8 частини п'ятої статті 4 Договору між Україною та Румунією про режим українсько-румунського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу з прикордонних питань (ратифікований Законом N 1714-IV від 12.05.2004 р.), яким передбачено, що про здійснення відновлювальних робіт і встановлення на місцевості прикордонних знаків в безпечних місцях складаються акти і протоколи прикордонних знаків у двох примірниках, кожний українською та румунською мовами, які повинні відповідати іншим документам, до яких вони додаються.

Ратифікація зазначеного Протоколу сприятиме завершенню редемаркаційних процедур, викликаних природними змінами на відповідній ділянці державного кордону поблизу прикордонного знака "ТУР", який встановлено для позначення точки стику державних кордонів України, Румунії і Угорщини.

Опрос