Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Гарантийного соглашения (Украина: Комплексная (Сводная) программа повышения уровня безопасности энергоблоков атомных электростанций) между Украиной и Европейским банком реконструкции и развития

Заключение к проекту закона Украины от 07.11.2013 № 54
Дата рассмотрения: 21.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Президентом України В. Ф. Януковичем проект Закону України "Про ратифікацію Гарантійної угоди (Україна: Комплексна (Зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій) між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку" (N 54 від 07.11.2013 р.).

Ратифікація Гарантійної угоди надасть можливість отримати від Європейського банку реконструкції та розвитку позику в розмірі 300 млн. євро та розпочати реалізацію проекту Комплексна (Зведена) програма підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій, що сприятиме підвищенню рівня безпеки енергоблоків України відповідно до міжнародних стандартів, у тому числі стандартів МАГАТЕ.

Відповідно до Пояснювальної записки за підписом Міністра енергетики та вугільної промисловості України Е. Ставицького реалізація Угоди не потребує додаткового бюджетного фінансування.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку за підписом керівника управління В. Борденюка (N 16/3-1585/0054 від 12.11.2013 р.) вважає, що Угода може бути ратифікована.

Опрос