Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Конвенции Международной организации труда об основных целях и нормах социальной политики N 117

Заключение к проекту закона Украины от 07.11.2013 № 53
Дата рассмотрения: 26.11.2013 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці про основні цілі та норми соціальної політики N 117" (N 53 від 06.11.2013 р.)

У законопроекті пропонується ратифікувати Конвенцію Міжнародної організації праці про основні цілі та норми соціальної політики N 117, ухваленої на 46-й сесії Генеральної конференції Міжнародної організації праці 22 червня 1962 року у м. Женеві, яка набирає чинності для України через дванадцять місяців після дати реєстрації документа про ратифікацію у Генерального директора Міжнародного бюро праці.

Конвенція спрямована на впровадження міжнародних стандартів у таких сферах, як соціальне забезпечення, трудова міграція та інших. Дотримання положень зазначеної Конвенції сприятиме підвищенню рівня життя, особливо в сільській місцевості, оплати праці, освіти і навчання, в тому числі підвищення кваліфікації працівників та можливість навчання новим технічним методам виробництва, а також скасуванню будь-якої дискримінації серед працівників за ознаками раси, кольору шкіри, статі, віросповідання або профспілкового членства.

Головне науково-експертне управління підтримує прийняття законопроекту щодо ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці 1962 року N 117 про основні цілі та норми соціальної політики.

Опрос