Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Договора между Украиной и Республикой Сенегал о выдаче правонарушителей

Заключение к проекту закона Украины от 21.10.2013 № 48
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Президентом України проект Закону України "Про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Сенегал про видачу правопорушників" (реєстр. N 48 від 21.10.2013 року).

Законопроектом пропонується ратифікувати Договір між Україною та Республікою Сенегал про видачу правопорушників (далі - Договір), підписаний 17 червня 2013 року в місті Дакар. Метою Договору є створення правових підстав для застосування спільних дій щодо видачі осіб, які ухиляються від кримінальної відповідальності, переховуючись на території іншої Договірної Сторони.

Відповідно до Пояснювальної записки за підписом Міністра юстиції України О. Лукаш реалізація положень Договору не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України, оскільки забезпечуватиметься у межах коштів, призначених у Державному бюджеті України на утримання державних органів, які безпосередньо братимуть участь у його виконанні.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку N 16/3-1557/0048 від 08.11.2013 року за підписом керівника управління В. Борденюка вважає, що вищезгаданий Договір може бути ратифікований.

Опрос