Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Договора между Украиной и Республикой Сенегал о правовой помощи по гражданским и уголовным делам

Заключение к проекту закона Украины от 21.10.2013 № 47
Дата рассмотрения: 06.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Президентом України проект Закону України "Про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Сенегал про правову допомогу у цивільних та кримінальних справах" (реєстр. N 47 від 21.10.2013 року).

Законопроектом пропонується ратифікувати Договір між Україною та Республікою Сенегал про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних і кримінальних справах, підписаний 17 червня 2013 року у м. Дакар (далі - Договір).

Метою Договору є налагодження ефективного співробітництва компетентних органів обох держав шляхом надання взаємної правової допомоги в цивільних справах, визначення механізму взаємного визнання та виконання судових рішень, а також створення правових підстав для сучасного співробітництва компетентних органів обох держав у попередженні злочинів, розслідуванні кримінальних справ та конфіскації доходів, одержаних злочинним шляхом.

Відповідно до Пояснювальної записки за підписом Міністра юстиції України О. Лукаш реалізація положень Договору забезпечуватиметься у межах коштів, призначених у Державному бюджеті України на утримання державних органів, які безпосередньо братимуть участь у його виконанні, та не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку N 16/3-1556/0047 від 08.11.2013 року за підписом керівника управління В. Борденюка підтримує ратифікацію згаданої Угоди.

Опрос