Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения между Украиной и Аргентинской Республикой о взаимной административной помощи по вопросам предупреждения, расследования и прекращения таможенных правонарушений

Заключение к проекту закона Украины от 03.10.2013 № 44
Дата рассмотрения: 21.11.2013 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 197 Регламенту Верховної Ради України Комітет розглянув внесений Президентом України проект Закону України "Про ратифікацію Угоди між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень" (реєстр. N 44 від 03.10.2013 року).

Законопроектом пропонується ратифікувати Угоду між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень, вчинену 24 квітня 2012 року у м. Буенос-Айресі. Ратифікація зазначеної Угоди спрямована на забезпечення ефективного співробітництва між Україною та Аргентинською Республікою у сфері запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень, сприятиме спрощенню порядку обміну інформацією, необхідною для попередження, розслідування та припинення митних правопорушень, а також розвитку міжнародного митного співробітництва між двома країнами.

Відповідно до Пояснювальної записки за підписом виконуючого обов'язки Міністра доходів і зборів України В. Левицького прийняття та реалізація акта не потребуватиме додаткових витрат із Державного бюджету України.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку N 16/3-1393/0044 від 10.10.2013 року за підписом Керівника Управління В. Борденюка вважає, що Угода між Україною та Аргентинською Республікою про взаємну адміністративну допомогу з питань запобігання, розслідування та припинення митних правопорушень може бути ратифікована.

Опрос