Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях осуществления закупок в отдельных сферах хозяйственной деятельности

Заключение к проекту закона Украины от 07.02.2012 № 10006
Дата рассмотрения: 21.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 21 лютого 2012 року (протокол N 80) розглянув проект Закону України про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності (реєстр. N 10006), поданий Кабінетом Міністрів України, і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу.

Проект Закону спрямований на виконання Закону України "Про здійснення державних закупівель", і його положеннями пропонується на законодавчому рівні визначити відмінний від загальноприйнятого порядок здійснення закупівлі за державні кошти для замовників, які провадять господарську діяльність у окремих сферах. Такі замовники провадять свою діяльність у сферах: транспортування, розподілу, постачання, зберігання природного та нафтового газу; забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії; забезпечення виробництва, передачі та постачання електричної енергії; забезпечення виробництва, транспортування та постачання питної води; забезпечення функціонування централізованого водовідведення, тощо.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 20.02.2012 р. N 16/3-156/10006 (додається) висловлює ряд зауважень до законопроекту.

Опрос