Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 23 Закона Украины "О государственной службе" (относительно предельного возраста пребывания на государственной службе)

Заключение к проекту закона Украины от 31.01.2012 № 9764
Дата рассмотрения: 15.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Литвина Комітет розглянув на своєму засіданні 15 лютого 2012 р. проект Закону України про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про державну службу" (реєстр. N 9764 від 31.01.2012), поданий Кабінетом Міністрів України, яким пропонується в інтересах служби передбачити для державних службовців, які займають посади першої категорії, можливість продовження перебування на державній службі після досягнення ними шістдесятип'ятирічного віку.

За ствердженням суб'єкта права законодавчої ініціативи даний законопроект внесений з метою створення належних умов для забезпечення управління системою державних органів та більш ефективного виконання покладених на ці органи завдань і відповідає аналогічній нормі Закону України "Про державну службу", прийнятого 17 листопада 2011 року, який набиратиме чинності з 01 січня 2013 року.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту реалізація його положень не вплине на наповнення Державного бюджету України.

Присутній на засіданні уповноважений представник Нацдержслужби України висловився на підтримку даного законопроекту.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України підтримує дану законодавчу ініціативу і вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу. Також у даному висновку висловлена позиція про доцільність з часом при опрацюванні відповідного законодавства взагалі відмовитися від встановлення вікових обмежень щодо всіх категорій посад державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування.

Опрос