Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно размежевания полномочий государственных органов в сферах естественных монополий и в отрасли связи

Заключение к проекту закона Украины от 25.01.2012 № 9750
Дата рассмотрения: 21.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 21 лютого 2012 року (протокол N 80) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування повноважень державних органів у сферах природних монополій та у галузі зв'язку, поданий Кабінетом Міністрів України (реєстр. N 9750 від 25.01.2012 року).

Головною метою прийняття запропонованих змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та законів України "Про Антимонопольний комітет України", "Про телекомунікації", "Про природні монополії" є законодавче забезпечення чіткого розмежування повноважень Антимонопольного комітету, органів регулювання природних монополій в частині визначення правового статусу суб'єктів господарювання на цих ринках, яке здійснюється в цілях забезпечення їх ефективного регулювання.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України в своєму висновку від 9 лютого 2012 року N 16/3-116/9750 вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій.

Комітет підтримав проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування повноважень державних органів у сферах природних монополій та у галузі зв'язку, поданий Кабінетом Міністрів України (реєстр. N 9750), і рекомендує Верховній Раді України прийняти його за основу.

Співдоповідачем з цього питання від Комітету визначено заступника голови Комітету, народного депутата України Воропаєва Юрія Миколайовича.

Опрос