Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О перечне объектов права государственной собственности, не подлежащих приватизации" (относительно отдельных объектов права государственной собственности)

Заключение к проекту закона Украины от 30.12.2011 № 9664
Дата рассмотрения: 15.02.2012 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо окремих об'єктів права державної власності)" (реєстр. N 9664 від 30.12.2012 року, внесений народним депутатом України О. А. Козубом)

У проекті пропонується виключити з Переліку об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації (Додаток N 1 до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації") 3 підприємства, а з Переліку об'єктів права державної власності, які не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані (Додаток N 2 до Закону) - 5 підприємств, включивши до нього одне підприємство. Це, на думку суб'єкта права законодавчої ініціативи, має забезпечити створення сприятливих умов для залучення інвестицій у ряд галузей промисловості, що матиме наслідком модернізацію основних фондів підприємств, нарощування об'ємів виробництва та збільшення числа зайнятих.

Розглянувши проект, Головне управління не заперечує проти його прийняття за основу в першому читанні, за умови, що вказані підприємства не належать до визначених у частині 2 ст. 5 Закону України "Про приватизацію майна державних підприємств" об'єктів, які не підлягають приватизації у зв'язку з їх загальнодержавним значенням. У зв'язку з цим звертаємо увагу на необхідність уточнення того, чи є Харківське державне авіаційне орденів Жовтневої революції та Трудового червоного прапору, яке пропонується включити до Додатка N 2, тим самим підприємством, яке вилучається з Додатка N 1, оскільки останнє має дещо іншу назву - Харківське державне авіаційне виробниче підприємство.

Узагальнюючий висновок: за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Опрос