Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение N 3 к Закону Украины "О Государственном бюджете Украины на 2011 год" (относительно сметных назначений Госкомстату)

Заключение к проекту закона Украины от 22.12.2011 № 9635
Дата рассмотрения: 22.12.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Щодо розгляду законопроекту за реєстр. N 9635 від 21.12.2011 р.

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на засіданні від 22 грудня 2011 року (протокол N 82) розглянув проект Закону України про внесення змін до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік", поданий Кабінетом Міністрів України (реєстр. N 9635 від 21.12.2011 року).

Метою законопроекту є передбачення бюджетних коштів для проведення розрахунків за теплову енергію та природний газ, здійснення виплат домогосподарствам за участь в обстеженні умов їх життя шляхом перерозподілу видатків загального фонду державного бюджету за бюджетними програмами та в межах загального обсягу бюджетних призначень, встановлених законом Державній службі статистики України.

Так, законопроектом пропонується за загальним фондом державного бюджету збільшити видатки споживання за бюджетною програмою "Керівництво та управління у сфері статистики" на 2000,8 тис. грн. (у тому числі видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв - 2000,8 тис. грн.) та видатки розвитку за бюджетною програмою "Обстеження умов життя домогосподарств" на 675,1 тис. грн. за рахунок зменшення обсягу видатків споживання за бюджетними програмами "Статистичні спостереження та переписи" на 1947,9 тис. грн. (у тому числі на оплату праці - 790,0 тис. грн.) та "Реформування державної статистики" на 728 тис. гривень.

Положення законопроекту є збалансованими щодо показників державного бюджету, оскільки здійснюється перерозподіл видатків загального фонду державного бюджету між бюджетними програмами в межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів державного бюджету - Державної служби статистики України.

Однак, слід зауважити, що Верховною Радою України прийнято до розгляду законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" щодо збільшення видатків на технічне переоснащення вугледобувних підприємств, за реєстр. N 9564, яким змінюються показники державного бюджету щодо видатків.

Отже, потребуватимуть уточнення підсумкові бюджетні показники у додатку до законопроекту N 9635 у рядку "Всього" відповідно до чинної редакції Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" з урахуванням змін, прийнятих Верховною Радою України до розгляду даного законопроекту (зокрема, законопроекту "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" щодо збільшення видатків на технічне переоснащення вугледобувних підприємств, за реєстр. N 9564).

Опрос