Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно установления "зеленого" тарифа на электрическую энергию, произведенную из твердых бытовых отходов

Заключение к проекту закона Украины от 14.12.2011 № 9588
Дата рассмотрения: 22.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки 22 лютого 2012 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення "зеленого" тарифу на електричну енергію, вироблену з твердих побутових відходів" (реєстр. N 9588 від 14.12.2011 р.), поданий народними депутатами України Рибаком В. В., Деркачем М. І., Шкутяком З. В., Матчуком В. Й. та Майбородою С. Ф.

Проект Закону розроблено з метою вдосконалення тарифної політики в електроенергетичній галузі шляхом встановлення спеціального стимулюючого "зеленого" тарифу, за яким буде закуповуватись електрична енергія, вироблена з твердих побутових відходів. Законопроект передбачає запровадження додаткових стимулів виробництва електричної та теплової енергії з твердих побутових відходів з метою забезпечення умов для інвестування у будівництво сучасних високоефективних потужностей генерації енергії, законопроект спрямований на зменшення обсягів імпортованих енергоносіїв та зменшення негативного впливу на навколишнє природне полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів шляхом їх переробки та утилізації.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій та відповідного висновку Кабінету Міністрів України.

Опрос