Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аквакультуре

Заключение к проекту закона Украины от 09.12.2011 № 9571
Дата рассмотрения: 07.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

В Комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин розглянуто 7 лютого 2012 року проект Закону України "Про аквакультуру", реєстр. N 9571 від 09.12.2011, поданий народними депутатами України Калетніком Г. М., Перестенко М. В., Сідельником І. І. та Чернієм В. В.

Щодо відповідності acquis communautaire

Проект Закону України "Про аквакультуру" покликаний забезпечити правове регулювання відносин між органами державної влади, що здійснюють регулювання та управління діяльністю в сфері аквакультури, органами місцевого самоврядування та усіма суб'єктами аквакультури, з метою реалізації державної політики щодо ефективного розвитку аквакультури, як окремого виду сільськогосподарської діяльності в системі агропромислового виробництва, яка спрямована на збільшення обсягів виробництва корисної біологічної сільськогосподарської продукції (риби та інших водних біоресурсів), а також збереження біорізноманіття та поповнення запасів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (та їх частинах) України, а також на здійснення рибогосподарської діяльності способами, що не допускають нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Реалізація положень законопроекту забезпечить створення сприятливих умов для розвитку рибогосподарського комплексу держави, розвитку малого та середнього бізнесу, покращення матеріально-технічної бази підприємств аквакультури та їх технічного переоснащення, забезпечення населення здебільшого сільської місцевості робочими місцями та сталого розвитку аквакультури як окремого виду сільськогосподарської діяльності в системі агропромислового виробництва.

Опрос