Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об Общегосударственной программе реформирования и развития жилищно-коммунального хозяйства на 2009 - 2014 годы" (относительно включения отдельного мероприятия "Капитальный ремонт, модернизация и замена лифтового оборудования")

Заключение к проекту закона Украины от 14.11.2011 № 9457
Дата рассмотрения: 08.02.2012 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики на своєму засіданні 8 лютого 2012 року розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 - 2014 роки" (щодо включення окремого заходу "капітальний ремонт, модернізація та заміна ліфтового обладнання") (реєстр. N 9457 від 14.11.2011, поданий народними депутатами України В. Барановим, Е. Прутніком, В. Бондиком та іншими).

Метою законопроекту є впровадження положень державної житлової політики щодо покращення ситуації у ліфтовому господарстві та створення безпечних умов його експлуатації. Проектом передбачено заходи, спрямовані на технічне переоснащення ліфтового господарства на основі здійснення капітального ремонту, модернізації та заміни ліфтового обладнання.

Зазначеним законопроектом передбачається створення належних умов проживання у житлових будинках з підвищеною поверховістю, забезпечення безпечної та безперебійної роботи ліфтів у житловому фонді.

Головне науково-експертне управління висновком від 02.12.2011 р. зазначає, що реалізація законопроекту потребує значних додаткових коштів з державного бюджету.

Опрос