Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 15 Закона Украины "Об охране окружающей природной среды" (относительно документов разрешительного характера)

Заключение к проекту закона Украины от 01.11.2011 № 9375
Дата рассмотрения: 16.11.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо документів дозвільного характеру) (реєстр. N 9375 від 01.11.2011 р.), поданий Кабінетом Міністрів України, і відзначає.

Проект Закону спрямований на приведення термінології частини "г" статті 15 зазначеного Закону у відповідність до Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", зокрема у частині повноважень місцевих Рад у галузі охорони навколишнього природного середовища щодо видачі і скасування дозволів на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення.

Фактично йдеться про те, що чинна редакція Закону містить таку назву дозволу на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення, яка призводить до правової невизначеності та неоднозначності застосування законодавства під час видачі зазначених дозволів.

Прийняття законопроекту сприятиме упорядкуванню дозвільної діяльності органів місцевого самоврядування забезпеченню її законодавчого врегулювання.

Згідно з висновком Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Ради України за результатами розгляду у першому читанні проект може бути прийнятий за основу.

Опрос