Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 15 Закона Украины "Об охране окружающей природной среды" (относительно документов разрешительного характера)

Заключение к проекту закона Украины от 01.11.2011 № 9375
Дата рассмотрения: 14.11.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (реєстр. N 9375 від 31.10.2011 р.)

Проект спрямований на вдосконалення законодавчого регулювання відносин, що виникають у зв'язку з видачею дозволів на спеціальне використання природних ресурсів. Пропонується у статті 15 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", що визначає повноваження місцевих рад у даній сфері, формулювання "видають і скасовують дозволи на відособлене спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення" замінити на "видають і скасовують дозволи на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення у випадках, передбачених законом".

Головне управління погоджується з тим, що запропонований варіант зазначеного припису відповідає вимогам чинного екологічного законодавства, позбавлений зайвих термінів, що дозволить усунути непорозуміння щодо визначення назви документів дозвільного характеру, видача яких здійснюється органами місцевого самоврядування.

За результатами розгляду у першому читанні проект може бути прийнятий за основу.

Опрос