Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Фонде государственного имущества Украины

Заключение к проекту закона Украины от 31.10.2011 № 9368
Дата рассмотрения: 14.11.2011 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 15 листопада 2011 року (протокол N 74) розглянув поданий Кабінетом Міністрів України проект Закону України про Фонд державного майна України (реєстр. N 9368) і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект за основу.

У проекті пропонується визначити правовий статус, організацію, повноваження та порядок діяльності Фонду державного майна України, як центрального органу виконавчої влади із спеціальним статусом, який реалізує державну політику у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, управління об'єктами державної власності (в тому числі корпоративними правами держави), а також у сфері державного регулювання оціночної діяльності.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 14.11.2011 р. (додається) зазначає, що за результатами розгляду у першому читанні проект Закону України "Про Фонд державного майна України" з урахуванням вимог Регламенту Верховної Ради України доцільно повернути на доопрацювання з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Опрос