Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Фонде государственного имущества Украины

Заключение к проекту закона Украины от 31.10.2011 № 9368
Дата рассмотрения: 14.11.2011 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про Фонд державного майна України" (реєстр. N 9368 від 31.10.2011 р., внесений Кабінетом Міністрів України)

У проекті пропонується визначити правовий статус, організацію, повноваження та порядок діяльності Фонду державного майна України (у подальшому - Фонд), як центрального органу виконавчої влади із спеціальним статусом, який реалізує державну політику у сфері приватизації, оренди, використання та відчуження державного майна, управління об'єктами державної власності (в тому числі корпоративними правами держави), а також у сфері державного регулювання оціночної діяльності.

Головне управління погоджується з необхідністю законодавчого визначення зазначених питань, зокрема тому, що до цього часу Фонд керується у своєї діяльності Тимчасовим положенням про нього, затвердженим Постановою Верховною Ради України від 7 липня 1992 року, яке вочевидь не узгоджується з сучасними конституційно-правовими нормами. Разом з тим, вважаємо за доцільне висловити щодо змісту проекту такі зауваження та пропозиції:

Опрос